Szkola podstawowa

Czytaj więcej: Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie recytatorskimW dniach 25 i 26 maja 2013r. do Starachowickiego Centrum Kultury przybyli laureaci wojewódzkich konkursów recytatorskich na XXIII Ogólnopolski Mały Konkurs Recytatorski. Nasze województwo reprezentowała m. in. Felicia Rittersberger, zdobywczyni pierwszego miejsca na szczeblu wojewódzkim.

22 marca odbył się XV Rejonowy Konkurs Recytatorski „ Słońce, słońce i życie…”, organizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku – Białej oraz Miejski Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz również w Bielsku Białej. Wzięli w nim udział laureaci konkursów powiatowych województwa śląskiego. Uczennica czyżowickiej podstawówki  Felicia Rittersberger - z klasy IV A - reprezentowała powiat wodzisławski. Przedstawiła wiersz Jana Brzechwy „Włos” oraz fragment prozy Joanny Olech „Dynastia Miziołków”.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://www.spczyzowice.gorzyce.pl/hokej_n/$/zdjecia/billiard-hockey.jpg
There was a problem loading image http://www.spczyzowice.gorzyce.pl/hokej_n/$/zdjecia/billiard-hockey.jpg

Czytaj więcej: Międzynarodowy Turniej Hokeja Stołowego

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Hokeja Stołowego na międzynarodowy turniej, odbywający się w dniach 19 i 20 czerwca 2010 w czyzowickiej hali sportowej.

 

Czytaj więcej: Jarmark Świąteczny Mieszkańcy Czyżowic nie zawiedli i licznie przybyli na Jarmark Świąteczny zorganizowany przez miejscową podstawówkę, stowarzyszenie „Perspektywa” i inne organizacje społeczne z Czyżowic. A było na kiermaszu co robić i co oglądać. Było też na co wydać pieniądze. Szkoły przygotowały wyjątkowe bogactwo stroików a przede wszystkim pysznych ciasteczek, własnoręcznie upieczonych przez rodziców. – Sława naszych ciasteczek wyszła już poza Czyżowice. Przyjeżdżają po nie nawet z Wodzisławia – mówi jedna z pań, która wspólnie z koleżankami sprzedawała na jarmarku słodkości. Dochód ze sprzedaży całkowicie zostanie przeznaczony na konto placówek oświatowych.

Szkoła Podstawowa w Czyżowicach oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wodzisławia Śl. zaprasza do PUNKTU KONSULTACYJNEGO.
W każdy czwartek w godz. od 15.00 do
19.00 zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli do korzystania z bezpłatnej pomocy psychologiczno  - pedagogicznej. Dyżury pełnić będą psycholodzy, pedagodzy, logopedzi i doradcy zawodowi. Punk konsultacyjny realizowany jest w ramach rządowego programu na lata 2008 - 2013 "Bezpieczna i przyjazna szkoła" otwarty zostanie w okresie od 28 października do 20 grudnia 2008 r.